22 listopada 2023
W dniach 24-25 listopada serdecznie zapraszamy do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności, organizowanej przez Bank Żywności w Tczewie. Ta szlachetna inicjatywa obejmie sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Lidl, Biedronka, Netto, Kaufland,
19 listopada 2023
  UKR Запрошуємо до записів на польсько-українські майстер-класи, метою яких є інтеграція осіб з Польщі та України під час зустрічі за кулінарними рецептами обох країн. Разом ми поділимося досвідом з кулінарії
06 listopada 2023
Mamy ogromną przyjemność podzielić się wspaniałą wiadomością! Nasza organizacja została zakwalifikowana do udziału w Programie Pomocy "Żywnościowy SOS 2", który jest inicjatywą Fundacji Moja Biedronka. To kolejny krok naprzód w
31 stycznia 2022

Jeszcze do niedawna podobne pytanie krążące w internecie wzbudzałoby zażenowanie. W dobie rosnącej popularności internetu, wiele organizacji obiecywało „gruszki na wierzbie” w nadziei na pozyskanie osób gotowych do wykonywania mało opłacalnych czynności. W efekcie można było np. zarobić 1 000 zł miesięcznie za… wielogodzinne klikanie w reklamy czy rozsyłanie do znajomych linków z ofertami bankowymi. Ostatecznie, niewiele z tego wychodziło.

 

Na szczęście, dzisiaj istnieje kilka innych sposobów na powiększenie swoich miesięcznych wpływów. Czy da się te wpływy szybko zwiększyć? Z pewnością jest to możliwe, ale wymaga więcej pracy, niż zapowiadają głośne hasła reklamowe promujące powyżej wymienione czynności do wykonania w internecie.  

 

Oto kilka naszych propozycji ma zarobienie dodatkowych pieniędzy, które podzieliliśmy na dwa podrozdziały.

 

 ZAOFERUJ COŚ, CO POTRAFISZ ROBIĆ 

 

Wiesz, jak posługiwać się aparatem? Zaoferuj swoim znajomym w social mediach, na grupach na Facebooku i portalach z ogłoszeniami swoje usługi fotograficzne na przyjęciach okolicznościowych. Wykorzystaj fakt, że zawodowcy żądają wysokie stawki, a Ty możesz zrobić to taniej.

 

Potrafisz malować lub/i układać panele podłogowe, zaproponuj innym swoje usługi. Ludzie szukają ekip remontowych, tymczasem na wiele z nich trzeba czekać tygodniami.

 

Korepetycje online. Jeśli nieźle radziłeś sobie z matematyką czy fizyką, to pomoc od Ciebie chętnie przyjmą rodzice dzieci, które sobie z tymi przedmiotami nie radzą. Do prowadzenia korepetycji w dzisiejszych czasach potrzebujesz jedynie komputera i jednego z programów do połączenia się z uczniem np. Zoom czy Google Meet.

 

Przeprowadzki. Nawiąż współpracę z kilkoma firmami przeprowadzkowymi, które dysponują swoim autem. Czego będą od Ciebie wymagać? Abyś parę razy w tygodniu/miesiącu „stawił się na robocie” i pomógł przenieść kilka mebli. Możesz też śledzić ogłoszenia w portalach społecznościowych, na których ludzie często chcą sprzedaż jakiś sprzęt – w komentarzach pod postem możesz przecież zaproponować pomoc w transporcie.

 

Sprzątanie. Zdecydowanie nie należy do ulubionych czynności wielu z nas. Wykorzystaj to! Wydrukuj proste ulotki i roznieś na osiedlu domów jednorodzinnych. To tam jest najwięcej okien, których nikomu nie chce się myć ;-)

 

Dobrze radzisz sobie w kuchni? Możesz zaproponować swoją osobę jako wsparcie przy obsłudze wyprawianych w domu przyjęć komunijnych, chrzcin czy innych spotkań, które wymagają przygotowania dużej ilości jedzenia.

 

 ZAOFERUJ COŚ, CO POTRAFIĄ ROBIĆ INNI 

 

Możesz też do tematu dodatkowego zarobku podejść w inny sposób.

 

Jeśli wiesz, że branża remontowa przeżywa zdecydowany wzrost popularności, możesz zająć się promowaniem… zaprzyjaźnionej ekipy poszukującej zleceń, która w zamian za pozyskanie przez Ciebie klienta podzieli się z Tobą zyskiem.

 

Podobnie możesz umówić się z fotografami czy korepetytorami, którzy chętnie przyjmą kolejne zlecenia, ale niekoniecznie potrafią skutecznie ich szukać. Umów się na stawkę prowizyjną i zarabiaj nawet wówczas, jeśli sam danej pracy wykonywać nie będziesz.  

--

 

Podsumowując nasz artykuł chcemy Cię też zaprosić do lektury tekstów, w których podsuwaliśmy rozwiązania związane z zarządzaniem własnymi finansami:

 

Proponowane jako naturalna kontynuacja powyższego artykułu: „Dodatkowe źródło dochodu. Jak je znaleźć?” >> Bank Żywności w Tczewie - pomagaj, to łatwe! » Dodatkowe źródło dochodu. Jak je znaleźć? (bankizywnosci.pl)

 

„Kilka prostych sposobów na oszczędzanie” Bank Żywności w Tczewie - pomagaj, to łatwe! » Kilka prostych sposobów na oszczędzanie pieniędzy (bankizywnosci.pl)

 

„10 kroków do stabilności finansowej” Bank Żywności w Tczewie - pomagaj, to łatwe! » 10 kroków do stabilności finansowej (bankizywnosci.pl)

 

„Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach?” Bank Żywności w Tczewie - pomagaj, to łatwe! » Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? (bankizywnosci.pl)

 

„20 inteligentnych trików na zakupach spożywczych” Bank Żywności w Tczewie - pomagaj, to łatwe! » 20 inteligentnych trików na zakupach spożywczych (bankizywnosci.pl)

Jak szybko zarobić pieniądze?

Siedziba

 

ul. Kwiatowa 2

83-110 Tczew

 

Korespondencja / magazyn

 

Rukosin 4

83-113 Turze

 

Informacje

 

KRS 0000164712

NIP: 5932379609

REGON: 192924175

Nr konta: Santander 05 1090 2620 0000 0001 4207 6178

Centrala

 

tel. (58) 588 70 06

biuro.tczew@bankizywnosci.pl

 

(Pon. - Pt. 7:00 - 15:00)

 

Koordynacja POPŻ

 

Maria Jankowska

tel. (58) 588 70 06

maria.jankowska@bankizywnosci.pl

 

Dystrybucja POPŻ

 

Justyna Nibus

tel. (58) 588 70 06

bztczew@wp.pl

Skontaktuj się z nami

Kontakt do Banku Żywności w Tczewie

Chcę pomagać

Start

Żywność przekazują

 Partnerzy  wspierający

Partnerzy strategiczni

Bank Żywności w Tczewie z siedzibą w Rukosinie 4 (83-113 Turze), NIP: 5932379609, REGON: 366714641, adres e-mail: biuro.tczew@bankizywnosci.pl, tel. kontaktowy: (58) 588 70 06

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Consulting Adam Plutowski